Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 1 marca 2011

PRE SHAVE OIL od ShaveDoctora - na twardy zarost.


W każdym szanującym się zakładzie fryzjerskim w kolebkach tej usługi czyli Anglii i Włoszech, stosowany jest Olejek Zmiękczający twardy zarost. Zmiękczenie twardego i gęstego zarostu przed goleniem poprzez naniesienie kilku kropel na miejsca przeznaczone do golenia odpowiednio natłuszcza twarz zabezpieczając ją przed podrażnieniami powodowanymi goleniem. Olejek wzmacnia efekt ślizgu ostrzy maszynki podczas golenia przez co chroni skórę przed podrażnieniami. Stosowany codziennie znacząco zwalcza problem wrastającego zarostu.

Olejek zmiękczający ShaveDoctor opracowany został przez praktykujących profesjonalistów sztuki golenia i przetestowany pozytywnie na tysiącach zadowolonych klientów w Wielkiej Brytanii. Zawiera Olejek z Cytrynowego Drzewa Herbacianego o skutecznym działaniu antyseptycznym, antybakteryjnym, łagodzącym i przeciwzapalnym.

Od strony aromatycznej cytrusowy zapach olejku działa na organizm uspokajająco, łagodzi zdenerwowanie i napięcie.

Warto się przekonać samemu!

ZAPACH: Przyjemny orzeźwiający aromat owoców cytrusowych.

POJEMNOŚĆ: 50 ml. Tubka wystarczająca na bardzo długi czas. Niewielka ilość olejku (ilość ok. wielkości 5 groszówki) potrzebna jest dla jednorazowej aplikacji.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieś niewielką ilość olejku na opuszki palców i delikatnie wmasuj w skórę twarzy i szyi przeznaczoną do golenia. Odczekaj 1 minutę i nałóż krem do golenia. Stosuj olejek regularnie przed każdym goleniem.

Przed goleniem zawsze umyj twarz ŻELEM DO MYCIA TWARZY. Usuniesz tłuszcz, zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, które tworzą warstwę blokującą gładki tor ruchu maszynki. Możesz użyć żelu do mycia twarzy z efektem peelingującym do codziennego stosowania od ShaveDoctora dla optymalnego efektu.

Myj twarz ciepłą wodą. Ciepła woda działa zmiękczająco na skórę.

Używaj KREMÓW DO GOLENIA z dużą zawartością naturalnych substancji nawilżających, zmiękczających i zapewniających odpowiedni ślizg ostrzom maszynki - naturalne silikony, wyciągi roślinne np. łagodzący, kojący i działający antyseptycznie Aloes, Oczar Wirgiński, olejek Drzewa Herbacianego. Wielu mężczyzn chwali sobie używanie MYDEŁ DO GOLENIA dobrej jakości.

Przekonaj się do nakładania kremu do golenia pędzlem. Włosie pędzla dociera dokładniej między włoski zarostu przyspieszając jego właściwe zmiękczenie. Dzisiejsze pędzle do golenia to różnorodne wzornictwo, nowoczesne i tradycyjne modele, które jednocześnie stanowią elegancką ozdobę w męskiej łazience.

Golenie pod nosem i w okolicy ust zostawiaj zawsze na koniec. Krem do golenia będzie mógł zadziałać dłużej zmiękczając zarost tych najbardziej wrażliwych miejsc twarzy.

Przy odrobinie dobrej woli i właściwych kosmetykach do golenia golenie twardego zarostu nie musi być koszmarem. Zacznij od stosowania olejku Pre Shave od ShaveDoctora a różnicę poczujesz już od pierwszego golenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz