Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

środa, 9 marca 2011

ULTRASKONCENTROWANE KOSMETYKI men-u


Absolutna nowość wśród kosmetyków dedykowanych męskiej pielęgnacji! Nowoczesna marka zaskakująca innowacyjną formułą wysoko skoncentrowanych kosmetyków dla mężczyzn. Teraz w Polsce!

Kosmetyki men-u to wysokiej jakości kosmetyki w ergonomicznych opakowaniach. Bardzo skuteczne i łagodne dla skóry. Men-u to odpowiedź na męską potrzebę wygody i praktyczności.

Produkty men-u są niezwykle wydajne. Większość produktów oferowana jest w 100ml opakowaniach a każdy produkt, w zależności od przeznaczenia, starcza od 80 do nawet 260 aplikacji! Oznacza to zaopatrzenie na 3-4 miesiące! Męskie kosmetyki men-u zajmują minimum miejsca w męskiej łazience, podróżnej walizce czy torbie sportowej. Idealnie nadają się dla mężczyzn często podróżujących samolotem ze względu na pojemność każdego produktu zgodną z limitami dopuszczalnymi do przewożenia w bagażu podręcznym!

Najwyższą jakość kosmetyków dla mężczyzn men-u potwierdzają liczne nagrody corocznie przyznawane produktom men-u. Ergonomia, jakość i zaawansowanie technologiczne produktów men-u wyróżniają tą markę na rynku kosmetyków dla mężczyzn.

Men-u zgodnie z najnowszymi trendami kosmetyki męskiej poleca gładkie golenie na mokro i do swojej linii produktów do golenia proponuje Panom włoskie pędzle do golenia o nowoczesnym wzornictwie i innowacyjnej strukturze włosia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz