Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

środa, 18 maja 2011

Jak szybko i skutecznie wyczyścić SZCZOTKĘ DO WŁOSÓW?

Masz dość mozolnego wydłubywania szarych paproszków i kłębków włosów ze swojej szczotki? Zawiodło czasochłonne i bolesne w skutkach, zwłaszcza dla Twoich paznokci, ręczne skubanie?

HAIRBRUSH CLEANER KENT
czyli SZCZOTECZKA CZYSZCZĄCA DO SZCZOTEK rozwiąże problem oszczędzając Twój czas i nerwy! A co najważniejsze czysta szczotka do włosów to czyste włosy!

...wyjątkowo praktyczny gadżet do wszystkich:rodzajów szczotek z włosia, syntetycznych i z kolcami!

Praktyczna szczoteczka czyszcząca angielskiej marki KENT do usuwania nadmiaru włosów i zanieczyszczeń ze szczotek do włosów i grzebieni.
Szczoteczka czyszcząca KENT do szczotek do włosów dokładnie i szybko usuwa zanieczyszczenia z trudno dostępnych szczelin pomiędzy włosiem lub kolcami szczotki czy ząbkami grzebienia. Oczyszcza poduszkę szczotki, na której mocowane są kolce lub włosie.

Z przyjemnością sięgaj po czysty grzebień i szczotkę!

Szczoteczki czyszczącej możesz używać na dwa sposoby: do czyszczenia na sucho i na mokro.

1. Czyszczenie na sucho: Zalecane tak często jak tylko zbędne osady i martwe włosy zgromadzą się na szczotce do włosów. Szczoteczką czyszcząca szybciutko wyczeszesz zanieczyszczenia. Długie i sprężyste kolce szczoteczki "wydłubią" nawet najbardziej upiorne zanieczyszczenia.

2. Czyszczenie na mokro: Zafunduj swojej szczotce do włosów od czasu do czasu. Zanurz w wodzie z mydłem (nigdy nie używaj ostrych detergentów ani płynów na bazie amoniaku) tylko kolce lub włosie szczotki. Oczyszczaj szczoteczką czyszczącą i ponownie zamaczaj w mydlanej wodzie. Opłukaj w zimnej wodzie, strzepnij nadmiar wody i delikatnie osusz ręcznikiem lub miękką ściereczką. Jeśli posiadasz szczotkę z włosia (BRISTLE) pozostaw do całkowitego wyschnięcia włosiem w dół. Nigdy nie susz suszarką ani na słońcu.


ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Produkty KENT są objęte królewską gwarancją jakości Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Kent to prawdopodobnie najsłynniejsze szczotki i grzebienie do włosów na świecie. Wytwarzane nieustająco od 1777 produkty Kent objęte są królewską gwarancją jakości Brytyjskiej Rodziny Królewskiej.

Kent "czesze" włosy Kobiet i Mężczyzn w 52 krajach świata! Grzebienie i szczotki Kent nie szarpią, nie drapią skóry, bezboleśnie rozczesują włosy. Efektowne wzornictwo doceniło wiele celebrytek i celebrytów, którzy do czesania używają wyłącznie "Kenta".

Kent to ręcznie wykańczane produkty tradycyjne z naturalnego włosia borsuka i dzika oraz najnowocześniejsze wzornictwo grzebieni i szczotek antystatycznych codziennego użytku. Polecamy wyjątkową ofertę szczotek damskich KENT WOMAN do torebki oraz specjalne kolekcje dla Facetów KENT FOR MEN! Warto wypróbować również rewelacyjne szczoteczki do zębów do wrażliwych dziąseł ze szlachetnego włosia borsuka oraz bardzo skuteczne szczoteczki dla palaczy ze sprężystego włosia dzikawrażliwych dziąseł ze szlachetnego włosia!Panom preferującym klasyczne golenie polecamy wysokiej jakości pędzle do golenia marki KENT oraz firmowe ociekacze na pędzel marki KENT. Warto wypróbować aby używać już zawsze rewelacyjnego kremu do golenia Kent z chłodzącym mentolem o fantastycznym efekcie łagodzenia podrażnień oraz jedynego w swoim rodzaju luksusowego mydła do golenia Kent o wysublimowanym zapachu z klasycznej rodziny Foguere.


Produkty KENT cieszą się wyjątkową popularnością wyróżniając się wzornictwem, jakością i celnym dopasowaniem do zarówno kobiecych jak i męskich upodobań i wymagań. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepuwww.Facetaria.pl!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz