Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

czwartek, 7 lipca 2011

DAILY REFRESH -NAJLEPSZY SZAMPON PO SIŁOWNI I UPRAWIANIU SPORTÓW!CEL: Zdrowe, dobrze umyte włosy, szybko i sprawnie. Uczucie świeżości i komfortu.
DAILY REFRESH SHAMPOO to innowacyjny szampon dla mężczyzn aktywnych sportowo i nie tylko. Ultraskoncentrowana formuła szamponu sprawia, że 100 ml szamponu zastępuje 2 x 200 ml szamponu tradycyjnego. Niewielka butelka z precyzyjnym aplikatorem zapewnia, że do każdorazowego użycia z buteleczki wydostanie się tyle szamponu ile trzeba. Buteleczka 100 ml to aż do 120 myć!


Daily Refresh Shampoo jest idealny na wakacje gdyż spełnia wymogi przewozu płynów nawet w bagażu podręcznym podczas podróży samolotem!

W naszej letniej promocji możesz mieć ten szampon zupełnie za darmo gdy zakupisz jeden, dowolny z 3 produktów do stylizacji włosów men-u! One również są doskonałym wyborem dla wakacyjnych fryzur. Doskonałe na plażę, nie boją się wody :-) Promocja ważna do wyczerpania zasobów promocyjnych wyłącznie w okresie wakacyjnym!
JAK TO DZIAŁA: Szampon odświeżający, zachowujący naturalne nawilżenie włosów. Naturalne nawilżenie odpowiada za miękkość i sprężystość włosów. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje.

Szampon DAILY REFRESH SHAMPOO może być używany samodzielnie lub dla zwiększenia pozytywnego działania na włosy z
Odżywką nawilżającą do codziennego użytku men-u.
Szampon zawiera jony naładowane ujemnie (aniony).

Odżywka nawilżająca zawiera jony naładowane dodatnio (kationy).

Przeciwieństwa przyciągają się - włosy wchłaniają optymalną dla siebie ilość odżywki a jej nadmiar jest spłukiwany, naturalny balans zostaje zachowany.

Odświeżający szampon i nawilżająca odżywka to nowoczesna kombinacja dla włosów każdego mężczyzny.

Szampon nadaje się do wszystkich rodzajów włosów i częstego użytku.

POJEMNOŚĆ: 100ml. Bardzo wydajny. Starcza aż do 120 aplikacji!

SPOSÓB UŻYCIA: Naciśnij pompkę aplikatora jedno lub dwukrotnie na wilgotne dłonie i rozprowadzaj po włosach i skórze głowy uzyskując obfitą pianę, jeśli konieczne dodaj szamponu. Unikaj kontaktu z oczami. Spłukuj obficie. Jeśli konieczne czynność powtórz z mniejszą ilością szamponu.

Po ostatnim spłukaniu możesz zastosować nawilżającą odżywkę DO WŁOSÓW DLA MĘŻCZYZN serii men-u, nakładając jej niewielką ilość na włosy i pozostawiając na 1-2 minuty a następnie obficie spłukać.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Jak każdy KOSMETYK męskiej marki men-u, szampon jest wysoce skoncentrowany, starczając na długo zabiera minimum przestrzeni w Twojej łazience, pod prysznicem czy podróżnej kosmetyczce.

Poręczna buteleczka zawierająca 100ml szamponu mierzy niecałe 13 cm wysokości a starcza aż do około 120 aplikacji! Pełne naciśnięcie pompki aplikatora zapewnia uwolnienie 0,5ml produktu gotowego do użycia.

Pompka aplikatora posiada blokadę zapewniającą ochronę przed rozlaniem w podróży. Przy pakowaniu zawsze upewnij się, że zablokowałeś pompkę aplikatora. Prosta zasada użycia - aby odblokować pompkę, przekręć górną część aplikatora w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. Kiedy używasz produktu po raz pierwszy naciśnij pompkę kilkakrotnie.

men-u ULTRASKONCENTROWANE KOSMETYKI WYŁĄCZNIE DLA FACETÓW!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz