Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 12 lipca 2011

Mercedes wśród maszynek żyletkowych VISION MERKUR SOLINGENUważana przez wielu ekspertów sztuki golenia WET SHAVE za najlepszą maszynkę żyletkową dostępną na świecie!

Innowacyjny skrzydełkowy, z angielskiego "butterfly", mechanizm łatwego i bezpiecznego zakładania i wymiany żyletek.W wielu rankingach wyprzedza również bardzo chwalony, doceniany i popularny w sztuce golenia model MERKUR FUTUR. Jednakże trzeba powiedzieć, że obie maszynki są nowoczesne, ergonomiczne z innowacyjną 6 stopniową regulacją wysuwu ostrza, to MASZYNKA ŻYLETKOWA VISION MERKUR pozostaje nr 1 jako jedyna dzień dzisiejszy maszynka żyletkowa jednoczęściowa (FUTUR jest maszynką 2-częściową).

Maszynka VISION posiada innowacyjną 6 stopniową regulację ekspozycji ostrza! Każda litera na piecieniu V*I*S*I*O*N oznacza kolejno 1,2,3,4,5,6 stopień wysuwu ostrza żyletki co pozwala na indywidualne dopasowanie wysuwu dla własnych preferencji golenia w zależności od zarostu.

Ustawienie na pozycji 1 sprawia, że większa cześć ostrza żyletki pozostaje zabezpieczona obudową maszynki, co pozwala na gładkie golenie krótkiego zarostu blisko skóry. Ochrona przed skaleczeniami!

Pozycje 4,5,6 można ustawiać wg własnej praktyki i dopasowywać do golenia dłuższego, niż jednodniowego zarostu.

Model cieszący się ogromną popularnością niemal na całym świecie. Sprzedawcy detaliczni muszą zawsze zadbać o odpowiedni zapas gdyż kolejne produkowane partie schodzą na bieżąco a minimalny czas oczekiwania w fabryce to ok. 3 miesiące.
Wykończenie - satyna.
Waga: 124 gr.
Długość uchwytu: 105 mm.
Interesujący nowoczesny design oraz ergonomiczny uchwyt.
W efektownym metalowym opakowaniu na prezent i 10 żyletkami MERKUR w zestawie.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Maszynka wykonana z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej. Dopracowana w każdym szczególe. Wytworna, efektowna i praktyczna. W łazience eleganckiego mężczyzny będzie zakupem na lata. Maszynka zaprojektowana by golić bardzo gładko i wygodnie, minimalizując ryzyko skaleczeń.

Dzięki opatentowanej 6 stopniowej regulacji maszynka polecana jest również mężczyznom, którzy chcieliby opanować sztukę golenia na mokro, maszynkami żyletkowymi. Regulacja wysunięcia ostrza ułatwia opanowanie sztuki golenia.

Oryginalny produkt Niemiecki z Solingen. Merkur wszystkie produkty wykonuje we własnej fabryce w Solingen w przeciwieństwie do wielu firm posługujących się nazwą Solingen a produkujących swoje wyroby w Chinach. Niemiecka dokładność i precyzja gwarantują solidność i trwałość produktu na lata.

Inwestycja, która na prawdę się opłaci! Doskonały pomysł na prezent.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz