Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

środa, 27 lipca 2011

PĘDZLE DO GOLENIA ZNOWU NA TOPIE! Muehle Shaving Niemiecka Marka Luksusowa

Nakładanie kremu lub mydła do golenia pędzlem wraca do najnowszych trendów jako najskuteczniejszy sposób przygotowania skóry do golenia.


Włosie pędzla do golenia nakłada preparat do golenia precyzyjniej niż sama dłoń. Pędzel dociera między maleńkie szczeliny pomiędzy włoskami zarostu co zapewnia jego odpowiednie i dokładne zmiękczenie. Właściwie zmiękczony zarost z łatwością poddaje się ostrzom maszynki.


Dokładne zmiękczenie zarostu przed goleniem minimalizuje ryzyko podrażnień, wysypki i skaleczeń. Producenci Pędzli i Akcesoriów do Golenia prześcigają się w różnorodności wzorów tak by pędzel do golenia nie tylko dobrze spełniał swoją funkcję ale i był efektownym uzupełnieniem wyposażenia nowoczesnej męskiej łazienki! Wybierz pędzel do golenia dla siebie z polecanej oferty Facetaria.pl!


Ważna wskazówka: Włosie pędzla powinno zawsze schnąć zwisając w dół. Ten sposób jest bardziej higieniczny i zabezpiecza włosie przed wypadaniem. Zawsze odwieszaj pędzel na stojaku włosiem w dół, nigdy do góry. Dla ułatwienia wielu producentów wraz z pędzlem w zestawie załącza poręczny stojak. Sprawdź ofertę Facetaria.pl i wybierz najlepszy pędzel do golenia dla siebie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz