Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 26 lipca 2011

WYJĄTKOWE PĘDZLE DO GOLENIA OMEGA Pennellificio Italia

OMEGA należy do ścisłej światowej czołówki największych producentów pędzli oraz akcesoriów do golenia.


OMEGA to synonim najwyższej jakości i pieczołowicie pielęgnowanej tradycji sztuki golenia na mokro. Italia jest kolebką tradycji golenia usługowego w zakładach fryzjerskich gdzie do dziś z tej usługi chętnie korzystają mężczyźni w każdym wieku.


Oferta OMEGI to pędzle profesjonalne oraz pędzle do golenia użytku osobistego. Oferta pędzli do golenia Omegi jest niezwykle bogata a zróżnicowanie cenowe pozwala zaspokoić każde wymagania od produktów high- end do kolekcji przeznaczonych na rynek masowy.


Pędzle Omega słyną na świecie z doskonałego doboru włosia i jego gęstego i mocnego osadzenia w uchwycie. Dzięki fabrycznym rygorystycznym wymogom jakościowym pędzle opuszczające fabrykę, trafiając wstecznie w ręce użytkownika służą mu długimi latami. Oryginalne pędzle OMEGA produkowane są wyłącznie we Włoszech i oznaczone symbolem "made in Italy?". Omega to zawsze wysoka jakość i piękne wzornictwo. Akcesoria do golenia Omegi są zawsze trafionym pomysłem na praktyczny ale i elegancki prezent dla mężczyzny w każdym wieku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz