Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

poniedziałek, 11 lipca 2011

ŻYLETKI. Żyletki Derby. Wyjątkowo gładkie golenie!

DLACZEGO POLECAMY TEN PRODUKT: ...żyletki SUPER STAINLESS DERBY są wyjątkowej jakości a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie!
Bardzo wysokiej jakości, wyjątkowo ostre i trwałe żyletki do golenia.
Każda żyletka opakowana w parafinowaną bibułkę.
Plastikowe pudełeczko- dyspenser zawiera 5 sztuk żyletek wygodnie wysuwanych z pudełeczka. 100 sztuk to 20 pudełeczek po 5 sztuk żyletek w każdym - wszystko razem zapakowane w podłużny kartonik zbiorczy zgodnie z zdjęciem.
ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Oryginalny produkt fabryki Azmusebat Derby w Tuzla pod Istanbułem w Turcji gdzie żyletki Derby produkowane są od 1940r na rynek krajowy i światowy. Renoma marki Derby i samych zakładów Azmusebat gwarantują solidność i trwałość produktu. Żyletki są produkowane na rynek masowy dlatego też ich cena jest relatywnie przystępna dla klienta a ich jakość nie ustępuje większości producentów żyletek z tzw. górnej półki. Warto wypróbować opakowanie 5 sztuk żyletek i trwałość produktu aby używać ich już zawsze.
Kupując żyletki w Facetaria.pl w ilości 50 i 100 sztuk zapłacisz mniej niż kupując pojedyncze pudełeczko - 5sztuk! Wyjątkowo korzystna cena i zapas na bardzo długi czas!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz