Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 23 sierpnia 2011

MASZYNKI DO GOLENIA. JAK PRZEDŁUŻYĆ ŻYWOTNOŚĆ GOLARKI?


Razorpit to opatentowane, rodem z Danii, uniwersalne urządzenie do czyszczenia i ostrzenia wkładów wymiennych jedno i wieloostrzowych maszynek wszystkich producentów, w tym największych takich jak Gillette Mach3, Fusion, Power, Turbo i Wilkinson. Ostrzałka Razorpit zbudowana jest ze specjalnego silikonu, który podczas pocierania o niego ostrzy wkładu, usuwa z nich wszelkie pozostałości po goleniu (ścięty zarost, piana preparatu do golenia, warstwa naskórka).

Silikon wtopiony jest w wygodne etui na maszynkę do golenia, wyprofilowane tak, że pasują do niego wszystkie modele maszynek do golenia wieloostrzowych dostępne na światowych rynkach.

Etui jest jednocześnie ostrzałką jak i służy do przechowywania maszynki w domu i w podróży. Ostrzałka wkładów wymiennych Razorpit to innowacyjna forma ostrzenia nowoczesnych wkładów wieloostrzowych wywodząca się ze sprawdzonej metody ostrzenia brzytew na specjalnych paskach ze skóry.

Razorpit pozwala na aż do 150 goleń jednym wkładem wymiennym renomowanych producentów wkładów wymiennych pod warunkiem regularnego szybkiego oczyszczania ostrzy ostrzałka Razorpit. Warto wypróbować! Każde czyszczenie i ostrzenie zajmuje zaledwie 2-3 minuty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz