Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

czwartek, 18 sierpnia 2011

MASZYNKI KLASYCZNE NA ŻYLETKI. NOWOŚĆ OD MUHLE Z NIEMIEC R41 i R101 TOOTH COMB OTWARTY GRZEBIEŃ.
NOWOŚĆ! Otwarty grzebień (TOOTH COMB) - Klasyczna maszynka do golenia tradycyjnego na wymienne żyletki.

ZAPROJEKTOWANA W SZCZEGÓLNOŚCI DLA WPRAWIONYCH W SZTUCE GOLENIA ORAZ MĘŻCZYZN Z ZAROSTEM GĘSTYM I TWARDYM A TAKŻE GOLĄCYM SIĘ CO 2-3 DNI LUB RZADZIEJ (łatwiejsze golenie zarostu dłuższego niż codzienny).

MODEL CHROMOWANY R41 oraz W CZARNEJ SZLACHETNEJ ŻYWICY SYNTETYCZNEJ R101.
Założenie konstrukcyjne ustawienia ostrza pod odpowiednim kątem w tym modelu grzebienia otwartego pozwala na dynamiczną i bezpośrednią technikę golenia. Otwarty grzebień ułatwia odprowadzanie ścinanego zarostu i piany poza ostrze żyletki. Otwarty grzebień ułatwia również mycie maszynki po każdym goleniu.
3-częściowa, otwarty grzebień (tooth/open COMB)
Maszynka KLASYCZNA wykonana z najwyższej jakości szlachetnej stali nierdzewnej.
Dopracowana w każdym szczególe.
Właścicielowi będzie służyć przez długie lata.
Maszynka zaprojektowana by golić bardzo gładko i wygodnie.
Na żyletki wszystkich producentów.

Długość maszynki całkowita: 95 mm.

Długość samej rączki: 87 mm.

Waga: 64gr.

Rodzaj grzebienia: zamknięty grzebień tzw. CLOSED COMB. Po rozkręceniu maszynka składa się z 3 części.


Golenie tradycyjną maszynką na żyletki zapewnia bardzo gładkie golenie tuż przy skórze i do tego jest ekonomiczne ze względu na niski koszt żyletek nawet najlepszych producentów nawet w porównaniu z maszynkami jednorazowymi. Dodatkowo jednorazówki są lekkie przez co niewygodnie leżą w dłoni a odpowiedni ciężar maszynki żyletkowej zapewnia pewniejsze ruchy ręki i odpowiedni nacisk na goloną skórę a tym samym większy komfort golenia. Jednakże golenie maszynką żyletkową wymaga od mężczyzny odrobiny wprawy.

Kilka wskazówek od producenta jak golić się aby uzyskać optymalny efekt:

Zwilż zarost najlepiej ciepłą wodą i po chwili nałóż odpowiednią ilość kremu lub innego preparatu do golenia. Do nakładania dla optymalnego efektu zmiękczenia zarostu użyj pędzla do golenia, wówczas piana dociera nawet w najmniejsze szczeliny zarostu, co ma szczególne znaczenie dla mężczyzn z gęstym i twardym zarostem. Nie spiesz się z nakładaniem piany, wykonuj masujące koliste ruchy pędzlem po twarzy, pozwól pianie dobrze zmiękczyć zarost. Używając wysokiej jakości kremów do golenia o nowoczesnej formule i składzie ( bogatych w nadające ślizg silikony oraz substancje nawilżające np. BAXTER OF CALIFORNIA lub men-u) a zapewnisz maszynce optymalny ślizg i łatwe ścinanie zarostu.

Upewnij się, że głowica maszynki i uchwyt są połączone na sztywno, jednak nie dokręcaj śruby na siłę do końca. Jeśli głowica jest unieruchomiona oznacza to prawidłowe ułożenie żyletki w maszynce.

Można rozpocząć golenie. Trzymaj maszynkę pod kątem rozwartym (ok. 30 stopni) w stosunku do golonej skóry. Zacznij od policzków i gol zgodnie z kierunkiem jak rośnie Twój zarost lekko przyciskają c maszynkę do skóry. Kiedy dojdziesz do szyi wolną ręką lekko naprężaj skórę w golonych miejscach. Przy pierwszych kilku goleniach nie zrażaj się drobnymi zacięciami, tylko praktyka czyni mistrza, już po kilku razach zobaczysz jak szybko nabierasz pewności i wprawy. Na skaleczenia zastosuj Kostkę lub Sztyft Ałunu – błyskawicznie zasklepi rankę. Komfort i efekt gładkiej skóry będzie najlepszą i satysfakcjonującą nagrodą.

Wskazówka dla wprawnych praktyków:

Lekko poluźniając uchwyt (ok. ½ obrotu) zwiększysz kąt nachylenia ostrza co ułatwi ci golenie w miejscach konturów oraz podcinanie baczków czy stylizację bródki. Zawsze dokręcaj śrubę na sztywno gdy powracasz do normalnego golenia.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: INNOWACJA OPARTA NA TRADYCJI.

Luksusowa niemiecka marka akcesoriów i przyborów do golenia. Muhle wytwarza ekskluzywne maszynki do golenia, w tym eleganckie uchwyty maszynek kompatybilne z wkładami wymiennymi Gillette Mach3 i Fusion. Muhle łączy tradycję sztuki golenia na mokro z najnowszym zaawansowaniem technologicznym ostrzy do golenia.

Muhle to również słynne na całym świecie najwyższej jakości pędzle do golenia ze szczeciny borsuka. Rocznie Muhle wytwarza i dystrybuuje ponad 1,5 miliona pędzli o bogatym i niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości użytkowej.

Dla koneserów Muhle, na indywidualne zamówienie(można złożyć je w sklepie Facetaria.pl) oferuje pędzle do golenia ręcznie wykańczane, z najszlachetniejszego włosia borsuka i z uchwytem z luksusowych materiałów takich jak np. róg bawol, szlachetna porcelana, czarny dąb lub czarne drewno afrykańskie.

Akcesoriom Muhle towarzyszy seria luksusowych kosmetyków do golenia. Produkty Muhle to doskonały pomysł na prezent dla eleganckiego mężczyzny!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz