Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

czwartek, 25 sierpnia 2011

MĘSKIE KOSMETYKI - NOWOCZESNE KREMY DO GOLENIA Z SILIKONAMI, SUPER ŚLIZG BEZ GĘSTEJ PIANY - MEN-U I BAXTER OF CALIFORNIA
Kremy do golenia wróciły w odrodzonej formie. Pianki i żele do golenia nie potrafią szybko zadziałać tak skutecznie jak kremy do golenia. Nowoczesne kremy do golenia zawierają odpowiednio dobrane silikony zapewniające łatwy ślizg ostrzom maszynki. Kremy do golenia z silikonami np. men-u i Super Close Shave Baxter of California mają bardzo szybkie działanie zmiękczające, są optymalnie pieniące, bardzo wydajne i łagodne dla skóry twarzy.

Doskonale sprawdzają się podczas golenia maszynkami do golenia z wkładami wieloostrzowymi Gillette Mach3 i Fusion a także przy goleniu tradycyjnym maszynkami na żyletki.

Największym osiągnięciem ostatnich lat są kremy do golenia łagodne dla skóry, wytwarzające optymalną pianę (bez gęstej piany a za to przyjemna dla skóry cienka warstwa bardzo śliskiej delikatnej pianki), dzięki silikonom ostrza maszynki gładziutko ścinają zarost podczas golenia!

Najzdrowsze i najłagodniejsze dla skóry twarzy są kremy do golenia z dużą zawartością naturalnych wyciągów z roślin i ziół oraz dodatkiem witamin np. Baxter of California Super Close Shave lub men-u Shave Cream - skóra jest super nawilżona i bez podrażnień i zaczerwień.

Golenie na mokro w nowoczesnym wydaniu zapewnia maksymalną gładkość skóry twarzy bez podrażnień. Facetaria.pl poleca kremy do golenia światowych producentów spełniające najwyższe kryteria komfortu golenia i łagodności dla skóry mężczyzny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz