Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 16 sierpnia 2011

NA SKALECZENIA PRZY GOLENIU. Szybko i skutecznie!

Każdy facet wie jak denerwujące jest poranne zacięcie przy goleniu kiedy człowiek się spieszy a krew nie przestaje lecieć. Nie mając właściwej pomocy pod ręką chwytamy kawałek chusteczki higienicznej i przyklejamy ją do twarzy co jest i mało higieniczne i nieprzyjemne kiedy w końcu musimy ją zakrwawioną od rany oderwać. Nie polecamy tej metody absolutnie, polecamy natomiast gorąco niedrogie i niezwykle skuteczne 2 preparaty do wyboru, jak komu wygodniej jeden w sztyfcie a drugi w żelu. Sztyft OSMA z Francji lub Żel od PRORASO z Włoch - oba zatrzymają krwawienie dosłownie w kilka chwil! Warto wypróbować aby nie denerwować się już więcej przy porannym goleniu kiedy już i tak nie uniknęliśmy zacięcia z pośpiechu.
Żel tamujący krew na drobne skaleczenia przy goleniu PRORASO 10ml

NATYCHMIASTOWA POMOC PRZY DROBNYCH SKALECZENIACH! Doskonały przy tamowaniu krwi zacięć przy goleniu ale i wszelkich innych drobnych skaleczeń.


Bardzo łatwa aplikacja. Wystarczy nałożyć odrobinkę żelu bezpośrednio na miejsce zacięcia czy skaleczenia, zaczekać chwilkę aż preparat zadziała a następnie przemyć skaleczone miejsce wodą. Krwawienie ustaje.

Żel należy trzymać z dala od zasięgu dzieci.

SKŁADNIKI/INGREDIENTS: Aqua, Aluminium Chlorohydrate, Silicia, Propylene Glycol, Eucalyptol, Parfum, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: PRORASO to lider włoskiego rynku linii kosmetyków do golenia tradycyjnego. Proraso to oryginalne produkty włoskie produkowane we Florencji od 1940r. Proraso to w chwili obecnej światowa marka o ugruntowanej pozycji a jednocześnie firma rodzinna z tradycjami, gdzie tajemnicę skuteczności produktów (opartą o wykorzystanie naturalnego wyciągu Eukaliptusa) przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Wysoka jakość i skuteczność produktów Proraso zapewniają tej marce stałą pozycję lidera na rodzimym rynku włoskim oraz liczącą się sprzedaż na rynkach światowych.


Sztyft do tamowania krwi OSMA LABS Francja 11gr

CEL: Pierwsza pomoc w drobnych skaleczeniach przy goleniu. Szybkie zatamowanie drobnego krwawienia oraz złagodzenie podrażnień wywołanych goleniem.


JAK TO DZIAŁA: Ałun to naturalny minerał o właściwościach ściągających i łagodzących. Wygodna forma sztyftu pozwala precyzyjnie przykładać go do krwawiących miejsc na skutek zacięć przy goleniu.

SPOSÓB UŻYCIA: Zwilż końcówkę sztyftu i przykładaj na skaleczone miejsca, lekko uciskając przez dłuższą chwilę. Przekonaj się jak szybko poradzisz sobie z zatamowaniem krwawienia. Nieoceniona i szybka pomoc zwłaszcza przy porannym goleniu, kiedy przez pośpiech zacięcia zdarzają się najczęściej.
POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ AŁUNU!

Laboratoria OSMA z Craponne pod Lyonem słyną w Europie i na świecie z wysokiej jakości kosmetyków i produktów kosmetycznych na bazie Ałunu.

Ałun (inaczej Kalinit) to naturalny minerał, siarczan potasowo-glinowy szeroko stosowany w medycynie i kosmetyce. Ałun jest niezwykle skuteczny w hamowaniu krwawień drobnych ran i skaleczeń. Błyskawicznie tamuje krwawienia na skutek zacięć przy goleniu. Przyspiesza gojenie ran. Kosmetyki do golenia OSMA na bazie ałunu działają skutecznie łagodząco, ściągająco, przeciwzapalnie i antyseptycznie. Ałun posiada sprawdzone właściwości zabliźniające. Skuteczność Ałunu potwierdzają mężczyźni, którzy zastosowawszy go raz, zawsze mają go pod ręką w swoim przyborniku.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz