Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 23 sierpnia 2011

PODRÓŻNE ZESTAWY DO GOLENIA. DOSTOSOWANE DO PRZEWOŻENIA W BAGAŻU PODRĘCZNYM W SAMOLOCIE.

Zestawy męskich kosmetyków do golenia bardzo sprawdzają się w opakowaniach pakowanych po 50 ml (SHAVEDOCTOR) - 60 ml(BAXTER OF CALIFORNIA TRAVEL) lub opakowaniach mini travel po 15 ml (men-u: formuła ultraskoncentrowana do kilkunastu aplikacji) -25 ml (PRORASO Sul Filo Del Rasoio - zapas na 2 tygodniowy urlop).

Te pierwsze wystarczą na długi urlop lub co najmniej kilkanaście podróży krótszych, te drugie wystarczą na kilkanaście jednorazowych zastosowań. Wszystkie kosmetyki w opakowaniach nie przekraczających 100 ml (ultraskoncentrowana formuła męskiej marki kosmetyków men-u) możemy zabrać ze sobą do samolotu nawet w bagażu podróżnym, co ma szczególne znaczenie gdy lecimy na wakacje lub z przesiadkami, gdzie ryzyko zagubienia bagażu przez linie lotnicze wzrasta. Wówczas mając swoje kosmetyki podróżne ze sobą spokojniej czekamy aż linie lotnicze odnajdą nasz bagaż co zazwyczaj zajmuje co najmniej 2 dni.

Zestawy podróżne kosmetyków dla mężczyzn to również ekonomiczna forma wypróbowania męskich kosmetyków marki wcześniej nie używanej. Pojedyncze saszetki zazwyczaj nie wystarczają aby w 100% przekonać się, że dana linia produktów będzie nam służyć. Zestaw podróżny pozwoli nam wypróbować skuteczność kosmetyków przez co najmniej 2 tygodnie a wówczas mamy już pewność jeśli nam przypadną do gustu, że możemy zainwestować w większe opakowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz