Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

środa, 17 sierpnia 2011

RODZAJE WŁOSIA BORSUKA - PĘDZLE DO GOLENIA. LUKSUSOWE AKCESORIA KOSMETYCZNE DLA MĘŻCZYZN.1. ***- 3 gwiazdki na zdjęciu powyżej. SILVER TIP (SILVER TOP) FEINER DACHSZUPF SILBERSPITZEN- najszlachetniejsze, najbardziej miękkie w dotyku a jednocześnie sprężyste w kontakcie ze skórą twarzy. Końcówki włosia nie podcinane mechanicznie, a więc naturalnie zakończone końcówki sierści borsuczej, tak jak ona rośnie. Najbardziej luksusowy rodzaj włosia pochodzący z miejsc grzbietowych, najbardziej bliskich skórze borsuka, a więc najmniej narażone na działanie czynników atmosferycznych, chronione przed zniszczeniem i osłabieniem przez włosy dłuższe i grubsze na skórze.


2. **- 2 gwiazdki na zdjęciu powyżej. FINE BADGER HAIR - FINE BADGER - FEINER DACHSZUPF– czyli w wolnym tłumaczeniu „miękkie, cienkie, szlachetne włosie borsuka”. Włosie użyte do produkcji pędzli z borsuka o nazwie „fine” jest nieco twardsze niż w klasie Silvertip ale nadal jest bardzo miękkie, sprężyste i delikatne dla skóry. Jest dobierane i układane ręcznie natomiast maszynowo wiązane jest w pęki umieszczone w metalowym pierścieniu uchwytu. Główka pędzla jest lekko przycinana dla wyrównania końcówek włosia. Przycinane są tylko te włoski, których nie udało się wcześniej idealnie wyczesać i ręcznie uformować. Jest to pędzel nieco bardziej sprężysty (jeśli chodzi o twardość włosia) niż klasa Silvertip, idealny dla mężczyzn, którzy preferują łagodny masaż skóry. Przy właściwej pielęgnacji Fine Badger będzie służył właścicielowi przez długie lata.

Szlachetne włosie o doskonałej sprężystości pozwalające na delikatny masaż skóry twarzy podczas nakładania kremu do golenia.


3. *- 1 gwiazdka na zdjęciu powyżej.BADGER HAIR lub PURE BADGER HAIR - DACHSZUPF - to nadal porządne, szlachetne i solidnie dobierane włosie borsuka, jednakże bardziej twarde (najdłuższe włosie pozyskiwane z części grzbietowej w miejscach gdzie rośnie ono najdłuższe), podcinane i formowane mechanicznie. Jednakże włosie to nadal jest o kilka klas bardziej miękkie i sprężyste niż włosie dzika, która jest zdecydowanie twardsze i dedykowane mężczyznom preferującym intensywniejszy masaż skóry twarzy podczas golenia.
Włosie borsuka nie podrażnia skóry i służy bardzo dobrze nawet skórze skłonnej do alergii i podrażnień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz