Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 23 sierpnia 2011

ZESTAW DO GOLENIA cd. ELEGANCKIE AKSESORIA DO GOLENIA NA PREZENT.
Elegancki 4-elementowy zestaw do golenia.

Maszynka do golenia NA WKŁADY Gillette Mach3 . Maszynka do golenia Mach3 bardzo dobrze układa się w dłoni. Zaprojektowana by golić bardzo gładko i wygodnie.

Kompatybilność z wkładami wymiennymi Gillette Mach3 stanowi duże ułatwienie ze względu na powszechność i dostępność tych wkładów. Wkłady Mach 3 możesz kupić również w sklepie Facetaria.pl.

Pędzel do golenia ze szlachetnej szczeciny borsuka. Szlachetne włosie borsuka o doskonałej sprężystości pozwalające na delikatny masaż skóry twarzy podczas nakładania kremu do golenia. Kolor włosia mieniący się w ciekawych odcieniach od szarości i ciemnego brązu po czerń.

W zestawie do golenia bardzo efektowna i praktyczna miseczka do golenia ze stali nierdzewnej z delikatnym logo producenta.
Wszystkie elementy umieszczone na eleganckim stojaku.

WYKOŃCZENIE: Uchwyty pędzla i maszynki wykonane ze szlachetnej żywicy syntetycznej. Niklowane, eleganckie wykończenie stojaka i elementów ze stali i mosiądzu. Delikatne logo producenta.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Tradycyjny rytuał nakładania preparatu zmiękczającego na zarost pędzlem wraca do najnowszych trendów jako najskuteczniejszy sposób przygotowania skóry do golenia na mokro.

Włosie pędzla nakłada preparat do golenia precyzyjniej niż sama dłoń. Pędzel dociera między maleńkie szczeliny pomiędzy włoskami zarostu co zapewnia najskuteczniejsze jego zmiękczenie. Tylko odpowiednio zmiękczony zarost z łatwością poddaje się ostrzom maszynki.

Tradycyjne użycie pędzla do golenia w połączeniu z najnowocześniejszymi produktami kosmetycznymi do golenia zapewnia komfort i gładkość golenia bez podrażnień. Włosie pędzla do golenia musi być kompromisem pomiędzy miękkością a sprężystością, dzięki której zarost dokładnie pokryje się delikatną, optymalną pianą.

Akcesoria do golenia Muhle, światowego eksperta w tej dziedzinie, spełniają najwyższe kryteria jakości! Pomysł na elegancki prezent.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz