Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

środa, 7 września 2011

Krem do golenia OMEGA. Tradycyjna włoska receprtura na bazie gliceryny.


OMEGA należy do ścisłej światowej czołówki największych producentów pędzli, kremu i mydła do golenia oraz akcesoriów do golenia.

TRADYCYJNY KREM DO GOLENIA OMEGA WYTWARZAJĄCY GĘSTĄ PIANĘ Z WYCIĄGIEM EUKALIPTUSA!

Kultowy produkt najsłynniejszego na świecie włoskiego producenta pędzli do golenia OMEGA.

Tradycyjna, sprawdzona receptura. KREM do golenia WYTWARZA GĘSTĄ, SZTYWNĄ PIANĘ DOSKONALE ZMIĘKCZAJĄCĄ ZAROST PRZED GOLENIEM.

CEL: Gładkie i skuteczne golenie bez podrażnień. Zmiękczenie zarostu aby z łatwością poddawał się ostrzom maszynki. Szybkie uzyskanie optymalnej piany na twarzy. Łatwe nanoszenie pędzlem do golenia.

JAK TO DZIAŁA: Łagodny krem do golenia o mydlanej konsystencji. Dobrze się pieni i jest bardzo wydajny. Wysoki czynnik pH powoduje, że zarost pęcznieje i staje się łatwiejszy do golenia, co umożliwia gładkie golenie.

Dzięki dodatkowi wyciągu z Eukaliptusa krem odżywia skórę, zmiękcza ją i zapewnia odpowiednie nawilżenie.

ZAPACH: świeża nuta Eukaliptusa, zapach delikatny.

Krem dostępny w tyglu lub tubce każde opakowanie 150 ml.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieś niewielką ilość kremu na pędzel do golenia lub wilgotne opuszki palców i kilkoma kolistymi ruchami rozprowadź po skórze twarzy i szyi, w miejscach przeznaczonych do golenia, do uzyskania pożądanej piany. Przy goleniu pędzlem zamocz najpierw pędzel w ciepłej wodzie a następnie przed nałożeniem kremu strzepnij z pędzla nadmiar wody.

OMEGA to synonim najwyższej jakości i pieczołowicie pielęgnowanej tradycji sztuki golenia na mokro. Italia jest kolebką tradycji golenia usługowego w zakładach fryzjerskich gdzie do dziś z tej usługi chętnie korzystają mężczyźni w każdym wieku. Oferta OMEGI to pędzle do golenia profesjonalne oraz użytku osobistego. Oferta Omegi jest niezwykle bogata a zróżnicowanie cenowe pozwala zaspokoić każde wymagania od produktów high- end do kolekcji przeznaczonych na rynek masowy. Pędzle Omega słyną na świecie z doskonałego doboru włosia i jego gęstego i mocnego osadzenia w uchwycie. Dzięki fabrycznym rygorystycznym wymogom jakościowym pędzle opuszczające fabrykę, trafiając wstecznie w ręce użytkownika służą mu długimi latami. Oryginalne pędzle OMEGA produkowane są wyłącznie we Włoszech i oznaczone symbolem "made in Italy". Omega to zawsze wysoka jakość i piękne wzornictwo. Akcesoria do golenia Omegi są zawsze trafionym pomysłem na praktyczny ale i elegancki prezent dla mężczyzny w każdym wieku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz