Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 20 września 2011

LUKSUSOWE MASZYNKI DO GOLENIA NA ŻYLETKI - MERKUR SOLINGEN i MUHLE
Jaką maszynką golisz się zazwyczaj? Maszynka do golenia to wizytówka świadcząca o dbałości o wygląd i komfort własnej skóry. Maszynki do golenia na mokro zapewniają najgładsze golenie i przy doborze odpowiednich kosmetyków do golenia dla mężczyzn powodują najmniej podrażnień. Pamiętaj o regularnej wymianie żyletek w Twojej maszynce do golenia.
W ostatnich latach obserwuje się znaczący wzrost zainteresowania mężczyzn goleniem tradycyjnymi maszynkami na żyletki.
Powodem nr 1 jest relatywnie wysoki koszt maszynek jednorazowych, maszynek elektrycznych i wieloostrzowych wkładów wymiennych. Biorąc pod uwagę cenę, żyletki na całym świecie niezmiennie kosztują najmniej. Producenci żyletek i tradycyjnych maszynek do golenia wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i oferują współczesnemu mężczyźnie bogate wzornictwo i nową jakość ostrzy i powlekania żyletek aby goliły super gładko i dokładnie.
Zaawansowanie technologiczne i dobór składników dzisiejszych kremów do golenia stawia tradycyjne golenie w zupełnie nowym świetle. Pojawił się nowy, modny trend TRADYCYJNEGO MĘSKIEGO GOLENIA W NOWOCZESNEJ FORMIE!
Dobrej jakości maszynka do golenia na żyletki jest zakupem na całe praktycznie życie, jeśli jest wykonana z dobrej jakości stali, nie ma się w niej co zepsuć, wystarczy od czasu do czasu natłuścić śrubę mocująca i oczywiście spłukiwać dokładnie maszynkę po każdym goleniu.
Za niekwestionowanych liderów w dziedzinie produkcji maszynek na żyletki uchodzą słynący z solidności wykonania i precyzji Niemcy - Merkur Solingen i Muehle/Muhle Shaving. Maszynki do golenia tych producentów służą przez całe życie, mają odpowiednią ciężkość by solidnie układać się w dłoni podczas golenia a do tego mają nietuzinkowy, przyjemny dla oka wygląd. Są zawsze trafionym prezentem na każdą okazję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz