Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

czwartek, 8 września 2011

MEN-U BARBIERE - Pędzel do golenia ze zwycięskim kremem!
PLASTIKOWY STOJAK NA PĘDZEL + TUBKA PODRÓŻNA KREMU DO GOLENIA 15ml - GRATIS

CEL: Bardzo gładkie golenie. Bez podrażnień, zaczerwień i wysypki! Szybkie przygotowanie zarostu do golenia. Nowoczesny, skuteczny odpowiednik żeli i pianek do golenia. Szybkie przygotowanie zarostu do golenia. Gładka twarz po goleniu dająca uczucie komfortu i świeżości!JAK TO DZIAŁA: Zwycięzca wielu nagród, KREM DO GOLENIA men-u nadaje się do stosowania z pędzlem do golenia i nakładania na goloną skórę dłonią.
Dzięki skoncentrowanym wysokim zawartościom substancji nawilżających i lubrykujących, krem zapewnia, że podczas golenia ostrze swobodnie, z odpowiednim ślizgiem, przecina zarost nie powodując wysuszenia skóry. Zawartość olejku Drzewa Herbacianego ma działanie antybakteryjne i antyseptyczne zapobiegając podrażnieniom skóry, zaczerwienieniom i wysypce.
Konsystencja kremu łatwo zmywa się z twarzy jak i ostrza maszynki, dzięki czemu miejsca już ogolone są wyraźnie widoczne co ułatwia i przyspiesza golenie.

Krem do golenia przeznaczony do wszystkich rodzajów cery.

Bardzo wydajny, opakowanie mini starcza na około 20 aplikacji! Poręczne opakowanie 15ml na urlop czy podróż służbową.

SPOSÓB UŻYCIA: Zwilż skórę ciepłą wodą. GOLENIE Z PĘDZLEM DO GOLENIA: nanieś odrobinę kremu na zwilżony wodą pędzel do golenia. Kolistymi ruchami rozcieraj delikatnie krem w miejscach przeznaczonych do golenia uzyskując dzięki zastosowaniu pędzla delikatną, obfitą pianę. Możesz rozpocząć golenie. GOLENIE BEZ PĘDZLA: nanieś na wilgotne dłonie odrobinę kremu i rozcieraj miedzy palcami do uzyskania delikatnej piany. Wmasuj w miejsca przeznaczone do golenia. Możesz rozpocząć golenie.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Nowoczesne kremy do golenia zapewniają gładsze i zdrowsze dla skóry golenie niż preparaty w postaci pianek i żeli. Mają konsystencję zapewniającą dokładniejsze zmiękczenie zarostu oraz zwiększenie zawartości składników działających łagodząco i kojąco dla skóry.

Jak każdy produkt męskiej marki men-u, krem do golenia jest wysoce skoncentrowany, starczając na długo zabiera minimum przestrzeni w Twojej łazience, pod prysznicem czy podróżnej kosmetyczce. Krem do golenia men-u z silikonami zapewniającymi ślizg maszynki po golonej skórze. Gładka twarz po goleniu dająca uczucie komfortu i świeżości!


GOLENIE PĘDZLEM DO GOLENIA BARBIERE: Tradycyjny rytuał nakładania preparatu zmiękczającego na zarost pędzlem wraca do najnowszych trendów jako najskuteczniejszy sposób przygotowania skóry do golenia. Włosie pędzla nakłada preparat do golenia precyzyjniej niż sama dłoń. Pędzel dociera między maleńkie szczeliny pomiędzy włoskami zarostu co zapewnia najskuteczniejsze jego zmiękczenie. Tylko odpowiednio zmiękczony zarost z łatwością poddaje się ostrzom maszynki. Tradycyjne użycie pędzla w połączeniu z najnowocześniejszymi produktami kosmetycznymi do golenia zapewnia komfort i gładkość golenia bez podrażnień. Po latach zapomnienia PĘDZEL DO GOLENIA wraca w pełni blasku do nowoczesnej męskiej łazienki!

Włosie pędzla musi być kompromisem pomiędzy miękkością a sprężystością, dzięki której zarost dokładnie pokryje się delikatną, optymalną pianą. Pędzel do golenia BARBIERE spełnia te wymagania! Do tego ma bardzo efektowny, nowoczesny wygląd!

Poręczny stojak na pędzel to bardzo ważny element wyposażenia męskiej łazienki, który men-u zawsze dołącza w zestawie, ponieważ włosie powinno zawsze schnąć zwisając naturalnie w dół. Ten sposób jest bardziej higieniczny i zabezpiecza włosie przed wypadaniem. Zawsze odwieszaj swój pędzel na stojaku włosiem w dół, nigdy do góry.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem pędzla po raz pierwszy umyj go dokładnie mydłem i wodą, a następnie spłucz obficie.

Kiedy jesteś gotowy na golenie zamocz włosie pędzla w czystej, ciepłej wodzie a następnie strzepnij nadmiar wody, tak aby nie ociekała po uchwycie pędzla. Nałóż krem do golenia na pędzel lub bezpośrednio dłonią na twarz i kolistymi ruchami rozprowadzaj krem pędzlem po zaroście twarzy i szyi, stopniowo uzyskując pożądaną, obfitą pianę. (Z nowym pędzlem możesz na początku potrzebować więcej kremu niż zazwyczaj). Po użyciu każdorazowo spłucz pędzel czystą wodą, nigdy go nie gotuj ani nie pozostawiaj w wodzie.

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Dla naprawdę gładkiego efektu golenia użyj KREMU DO GOLENIA men-u. Dla pełnego komfortu i gładkości skóry po goleniu umyj twarz ŻELEM DO MYCIA TWARZY men-u, spłucz, osusz ręcznikiem i użyj LIFTINGUJĄCO NAWILŻAJĄCEGO BALSAMU PO GOLENIU men-u. Ciesz się świeżością i poczuciem lekkości przez resztę dnia!

Załączony w zestawie krem do golenia 15 ml jest bardzo wydajny i wystarcza aż do 20 aplikacji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz