Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

środa, 4 kwietnia 2012

Skuteczne męskie kosmetyki - ŻEL DO MYCIA TWARZY I PEELING 2 w 1

NOWOŚĆ! Ekstra produkt 2 w 1 dla wygody. Myjesz twarz a ziarenka peelingujące pomagają złuszczyć skórę i wydostać się wrastającym włoskom na zewnątrz.
Peelingujący żel do mycia twarzy Shavedoctor stworzony przez praktykujących profesjonalistów sztuki golenia i przetestowany pozytywnie na tysiącach zadowolonych klientów w Wielkiej Brytanii. Żel peelingujący do mycia twarzy zawiera Olejek z Cytrynowego Drzewa Herbacianego o skutecznym działaniu antyseptycznym, antybakteryjnym łagodzącym i przeciwzapalnym.
Od strony aromatycznej cytrusowy zapach olejku działa na organizm uspokajająco, łagodzi zdenerwowanie i napięcie. Żel posiada właściwości tonizujące, odświeżające i chłodzące dla skóry.
Żel SCRUB DOWN od ShaveDoctora to bardzo skuteczne i praktyczne połączenie w jednym produkcie żelu do mycia twarzy z peelingiem oczyszczającym i złuszczającym. Żel Shavedoctor łatwo się spłukuje i pozostawia twarz dobrze oczyszczoną, a zarost zmiękczony i gotowy na golenie. Doskonały produkt na poranne zabiegi golenia dla wszystkich a zwłaszcza mężczyzn z problemem twardego, gęstego oraz wrastającego zarostu.
ZAPACH: Przyjemny orzeźwiający aromat cytrusowy.
POJEMNOŚĆ: 150 ml. Duża tubka wystarczająca na bardzo długi czas. Niewielka ilość balsamu potrzebna jest dla jednorazowej aplikacji.
SPOSÓB UŻYCIA: Nanieś niewielką ilość żelu na dłonie i myj twarz kolistymi ruchami. Unikaj kontaktu z oczami. Żel może być i jest wskazany do mycia twarzy rano i wieczorem każdego dnia.
ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Wskazówka od ShaveDoctora na wrastający zarost!
W miejscach wrastania zarostu masuj skórę wcierając żel delikatnie kolistymi ruchami używając obu kciuków. To pomoże uwolnić się spod skóry wrastającym włoskom. Nigdy nie próbuj wyciskać ani nie usuwaj wrastających włosków pęsetą!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz