Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

czwartek, 19 kwietnia 2012

Tradycyjne golenie Taylor of Old Bond Street KULTOWE LINIE ZAPACHOWE część pierwsza

Mr Taylors Collection
Kosmetyki firmowej linii Sir Taylora to wspaniały świeży akord fougere z nutą ziołową Lawendy, Bergamotki, zielonych nut opartych na sercu Geranium i delikatnej Zielonej paproci. Bazą tego zapachu jest Ambra oparta na nutach Cedru, Skóry (Leather), Mchu i Piżma. Zawiera olejek Drzewa Cedrowego, olejek Paczuli, luksusowy Lavandin Grosso (olejek lawendowy z Francji).
St James Collection
Kosmetyki kultowej i luksusowej linii St James Collection Taylor of Old Bond Street to bardzo świeży (fresh) elegancki męski zapach z rodziny fougere otwierający się Bergamotką i Mandarynką, po których włączają się nuty cytrusowe wzmocnione owocowo kwiatowym sercem opartym na bazie drewna, drzewa, lasu i Ambry. Zawiera olejek Kolendry, olejek Geranium, olejek Lawendy Lavandin Grosso, olejek Cytryny, olejek Paczuli, olejek Sosny i olejek Mięty.
St James to nazwa dzielnicy Londynu, do której należą obie słynne ulice ze sklepami firmowymi Taylor of Old Bond Street czyli Bond Street i Jermyn Street.
Jermyn Street Collection        
Kosmetyki Jermyn Street to współczesna linia dla SKÓRY WRAŻLIWEJ SENSITIVE SKIN z nieuczulającymi pozbawionymi alergenów olejkami roslinnymi dającymi nieuczulający zapach. Współczesny, bardzo męski świeży (fresh) zapach z rodziny fougere z nutą Bergamotki, Limonki i Lawendy wsparty sercem Geranium, Neroli (olejek eteryczny otrzymywany z kwiatów pomarańczy gorzkiej) i Ambry opartej na znaczącej bazie piżmowej (Musk), Paczuli i Wanilli. Zapach pozbawiony alergenów (alergen free) zawierający olejek Paczuli.

Eton College Collection
Kosmetyki Taylor of Old Bond Street kultowej linii młodego pokolenia Eton College to linia zapachowa produktów męskiej pielęgnacji zainspirowana tradycją najwyżej notowanej, egalitarnej brytyjskiej uczelni męskiej Eton College działającej od 1440r.
Piękny prawdziwie męski zapach z dominującą nutą cyrtusową, Cytryna zmieszana z Pomarańczą i Mandarynką. To wszystko wzbogacone bardzo subtelną, daleką nutą kwiatową opartą na ciepłym zapachu Paczuli. Zawiera olejek Cytrynowy i olejek Paczuli.
Doskonały zapach wpółczesnego, młodego, eleganckiego mężczyzny.

Shaving Shop Collection
Klasyczna linia angielskiego dżentelmena Shaving Shop Taylor of Old Bond Street, Kosmetyki Shaving Shop to aromatyczny zapach cytrusowy zaczynający się głową świeżej cytryny z tonami ziołowymi Lawendy, Tymianku i Rozmarynu z sercem świeżego, zielonego Jaśminu i Białego Cyklamenu ocieplonego delikatna nuta korzenną, wszystko na bazie szlachetnych drzew, lasu i drewna, Mchu i piżmowej Ambry. Zawiera olejek Cytryny, Tymianku, Rozmarynu, Lawendy Lavandin, Galbanum i Paczuli. Piękny zapach kojarzony z wejściem do eleganckiego salonu dla mężczyzn, gdzie tradycyjnegolenie było usługą, z której korzystał każdy szanujący się dżentelmen.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza