Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 15 maja 2012

Kosmetyki men-u NOWOŚĆ ŻEL POD PRYSZNIC W WYGODNEJ I ERGONOMICZNEJ TUBCE.

MĘSKI, BARDZO WYDAJNY ŻEL POD PRYSZNIC Z DODATKIEM POBUDZAJĄCEJ MIĘTY I SUBTELNYCH CYTRUSÓW brytyjskiej marki men-u, zapobiegający wysuszaniu skóry. Działa energetyzująco, doskonały na pobudzenie.
BARDZO WYDAJNY, SKONCENTROWANA FORMUŁA 100 ml starczy do 80 aplikacji!

CEL: Efektywne i szybkie mycie ciała bez wysuszania skóry. Prysznic przyjemnie energetyzujący i pobudzający do działania. Łatwość spłukiwania! Rewelacyjnie pobudzający prysznic!

JAK TO DZIAŁA: Skutecznie nawilżający, wysoce skoncentrowany żel pod prysznic zapobiegający wysuszeniu skóry.
Przyjemnie orzeźwiający. Wyważona dawka Mięty działa energetyzująco. Prysznic poranny, wieczorny czy po wysiłku fizycznym z pewnością zapewni poczucie komfortu i regeneracji.
POJEMNOŚĆ: 100ml. Wyjątkowo wydajny. Starcza na około 80 wizyt pod prysznicem!

ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE:Jak każdy produkt męskiej marki men-u, żel pod prysznic jest wysoce skoncentrowany, starczając na długo zabiera minimum przestrzeni w Twojej łazience, pod prysznicem czy podróżnej kosmetyczce.
LICZY SIĘ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA! ULTRA SKONCENTROWANA FORMUŁA!
Absolutna nowość wśród kosmetyków dedykowanych męskiej pielęgnacji! Nowoczesna marka kosmetyków men-u zaskakująca innowacyjną formułą wysokoskoncentrowanych kosmetyków dla mężczyzn. Teraz w Polsce!
Men-u to wysokiej jakości kosmetyki w ergonomicznych opakowaniach. Bardzo skuteczne i łagodne dla skóry. Kosmetyki men-u to odpowiedź na męską potrzebę wygody i praktyczności.  Produkty men-u są niezwykle wydajne. Większość kosmetyków men-u oferowana jest w 100ml opakowaniach a każdy produkt, w zależności od przeznaczenia, starcza od 80 do nawet 260 aplikacji! Oznacza to zaopatrzenie na 3-4 miesiące! Kosmetyki men-u zajmują minimum miejsca w męskiej łazience, podróżnej walizce czy torbie sportowej.
Najwyższą jakość potwierdzają liczne nagrody corocznie przyznawane produktom men-u. Ergonomia, jakość i zaawansowanie technologiczne kosmetyków men-u wyróżniają tą markę na rynku kosmetyków dla mężczyzn.
Men-u zgodnie z najnowszymi trendami kosmetyki męskiej poleca gładkie golenie na mokro i do swojej linii produktów do golenia proponuje Panom włoskie pędzle do golenia o nowoczesnym wzornictwie i innowacyjnej strukturze włosia UBER BRUSH!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz