Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

środa, 23 maja 2012

Tradycyjne golenie Kremy do golenia Kent i Omega z efektem chłodzącym COOL

Kremy do golenia z nutą mentolu dają fantastyczne uczucie chłodzenia po goleniu łagodząc uczucie pieczenia spowodowanego podrażnieniami przy goleniu.

Najlepiej sprawdza sie tradycyjna receptura kremu do golenia na bazie gliceryny, który pozwoli wytworzyć gestą jak śmietana pianę w dosłownie kilku ruchach pędzlem.

Wersja luksusowa tradycyjnego kremu do golenia z mentolem od kb KENT z Wielkiej Brytanii, z królewską gwarancją jakości:


oraz fantastyczny krem/mydło do golenia w kremie od włoskiej firmy OMEGA:


OMEGA należy do ścisłej światowej czołówki największych producentów pędzli oraz akcesoriów do golenia.
OMEGA to synonim najwyższej jakości i pieczołowicie pielęgnowanej tradycji sztuki golenia na mokro. Italia jest kolebką tradycji golenia usługowego w zakładach fryzjerskich gdzie do dziś z tej usługi chętnie korzystają mężczyźni w każdym wieku. Oferta OMEGI to pędzle profesjonalne oraz użytku osobistego. Oferta Omegi jest niezwykle bogata a zróżnicowanie cenowe pozwala zaspokoić każde wymagania od produktów high- end do kolekcji przeznaczonych na rynek masowy. Pędzle Omega słyną na świecie z doskonałego doboru włosia i jego gęstego i mocnego osadzenia w uchwycie. Dzięki fabrycznym rygorystycznym wymogom jakościowym pędzle opuszczające fabrykę, trafiając wstecznie w ręce użytkownika służą mu długimi latami.Oryginalne pędzle OMEGA produkowane są wyłącznie we Włoszech i oznaczone symbolem "made in Italy". Omega to zawsze wysoka jakość i piękne wzornictwo. Akcesoria do golenia Omegi są zawsze trafionym pomysłem na praktyczny ale i elegancki prezent dla mężczyzny w każdym wieku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz