Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

wtorek, 15 maja 2012

Tradycyjne golenie: niemieckie maszynki do golenia Muhle R89, R89 GRANDE, R106, R107 uchodzące za najłagodniejsze wśród maszynek na żyletki.


INNOWACJA OPARTA NA TRADYCJI
Luksusowa niemiecka marka akcesoriów i przyborów do tradycyjnego golenia wet shave "na mokro". Muhle wytwarza ekskluzywne maszynki do tradycyjnego golenia, w tym eleganckie uchwyty maszynek kompatybilne z wkładami wymiennymi Gillette Mach3 i Fusion. Muhle łączy tradycję sztuki golenia na mokro z najnowszym zaawansowaniem technologicznym ostrzy do golenia. Wśród mężczyzn preferujących  tradycyjne golenie maszynką na żyletki a zwłaszcza posiadających po kilka różnych modeli różnych producentów, maszynka Muhle R89 i jej odpowiedniki z czarnym i białym uchwytem maszynka Muhle R106 i Muhle R107 uchodzą za najłagodniejsze to znaczy zapewniające łaagodne golenie z minimalnym narażeniem na skaleczenia co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza dla mężczyzn z nieregularną teksturą skóry twarzy.

Do maszynek pasują standardowe żyletki wszystkich producentów. Za najostrzejsze uważane są niemieckie żyletki Merkur Solingen.
Wymiary maszynki:
Materiał: metalowa nierdzewna chromowana.
Długość maszynki całkowita: 95 mm.
Długość samej rączki: 87 mm.
Waga: 64gr.
Rodzaj grzebienia: zamknięty grzebień tzw. CLOSED COMB. Po rozkręceniu maszynka składa się z 3 cześci.W ubiegłym roku producent Muhle wprowadził również wersję maszynki R89 GRANDE czyli z powiększoną (wydłużoną i grubszą) rączką z myślą o mężczyznach o dużych dłoniach i grubych palcach dla łatwiejszego chwytu. Grzebień w maszynce R89GRANDE jest doklanie taki sam jak w wesji klasycznej R89.

Materiał: metalowa nierdzewna, chromowana.
Długość maszynki całkowita: R89 GRANDE - 107 mm. R89 - 95 mm. Różnica w długości: 12 mm.
Długość samej rączki: R89 GRANDE - 99 mm. R89 - 87 mm. Rączka modelu R89 GRANDE (średnica ok. 15 mm) jest grubsza od R89 (średnica ok. 12 mm).
Waga: R89 GRANDE 82 gr. R89 64gr.

Muhle to również słynne na całym świecie najwyższej jakości pędzle do golenia ze szczeciny borsuka. Rocznie Muhle wytwarza i dystrybuuje ponad 1,5 miliona pędzli o bogatym i niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości użytkowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz