Logo Facetaria.pl

Logo Facetaria.pl
OFICJALNY BLOG FACETARIA.PL

czwartek, 6 marca 2014

KULTOWE KOSMETYKI DO GOLENIA PREP


Receptura kosmetyków do golenia PREP  opiera się na unikalnej mieszance olejków eterycznych pochodzących z naturalnych substancji o właściwościach chłodzących, łagodzących i przywracających skórze równowagę.  Początki marki Prep sięgają roku 1860. Wówczas w USA powstała formuła, będąca bazą męskiej linii kosmetyków do golenia. Produkty Prep dzięki swojej skuteczności szybko podbiły rynek międzynarodowy - do dziś są sławne m.in. w Holandii, we Włoszech, w Izraelu, w RPA, w Irlandii, w Australii, w Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.

Dzisiaj amerykańska marka Prep obejmuje między innymi produkty do golenia, choć w ofercie producenta można spotkać również rewelacyjne kremy do stóp czy dłoni, dezodoranty czy kosmetyki do opalania. Wszystkie produkty charakteryzują się szczególną ochroną i dbałością o wrażliwą skórę. 

Prep reklamaSkładniki kosmetyków Prep nie tylko czynią golenie bardziej komfortowym, ale mają również działanie antyseptyczne, które sprawdza się w przypadku drobnych podrażnień i skaleczeń.

1 komentarz:

  1. Używałem tych kosmetyków, są chyba jednymi z lepszych na rynku. Razem z wysoką ceną idzie w parze wysoka jakość

    OdpowiedzUsuń